HAKKIMIZDA

Aksoy Yapı Market, inşaat sektöründe gerçekleştirdiği uygulama ve ürün satışlarında müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile geçmişten günümüze sektörün en güvenilir ve tanınan firmaları arasında yerini almıştır.

İnşaat Malzemeleri Satışı, Müteahhitlik Hizmetleri ve Mantolama uygulamalarında en kaliteli ve en çok tercih edilen markaların bayisi olarak sektörün tercih edilen ismi olmuştur. Zengin ürün seçenekleri sayesinde yapı dünyasının birçok temel ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

HEDEFİMİZ İNSAN VE ÇEVRE

Hedefimiz insanı, çevreyi ve sosyal hayatı temel alan projelerle teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak insanlarımızın hayatını kolaylaştırmaktır. Güçlü müşterilerimiz, sektör deneyimimiz ve prensiplerimize olan bağlılığımızdan aldığımız güvenle, her geçen gün büyüyor ve gelişiyoruz.

 

Müşterilerimizin beklentilerine ideal çözümler sunmanın yanısıra, gelişmeye açık bir şirket olmanın mutluluğunu da yüreğimizde hissediyoruz… Tüm hizmetlerimizde, müşterilerimize en avantajlı hizmetleri sunabilmek, ilerleyen günlerde de sizlerin karşısına yeni hizmet, ürünler ve daha bir çok kolaylıklarla çıkmak için çalışıyoruz.

 

01 Ağustos 2017

İlgili Terimler :

Instagram'da Bizi Takip Edebilirsiniz...

Bizimle ilgili tüm haber ve gelişmelerden haberdar olmak için Instagram’da takip edebilirsiniz.
@aksoyyapi42

TELEFON 0 332 713 29 76

ADRES: Anıt Cad. İbrahim Dönmez Sokak Sezdi Apt Altı No:8/B Ereğli – KONYA

GSM 0 532 522 35 72